İsmail Hakkı Tekışık Halk Eğitimi Merkezi "Yaparak Yaşayarak Öğrenme Atölyesi"
![İsmail Hakkı Tekışık Halk Eğitimi Merkezi](/meb_iys_dosyalar/2024_04/29143855_dsc_0629.jpg)
Alucra İsmail Hakkı Tekışık Halk Eğitimi Merkezimiz tarafından gerçekleştirilen ve kurum bünyesinde açılan kurslarda usta öğreticilerimiz ve kursiyerlerimiz tarafından yapılan çalışmaların katılımcılarla paylaşıldığı "Yaparak Yaşayarak Öğrenme Atölyesi" ve Kermes etkinliği 29.04.2024 tarihinde saat 11:00'da Alucra Hacı Osman Erilli Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde gerçekleştirilmiş olup etkinliğe Sayın Kaymakamımız Muhammed CENGİZ ve ilçe protokölü katılım sağlamışlardır.