GİRESUN ALUCRA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

REHBERLİK İHTİYAÇ BELİRLEME ANKETİ (RİBA) FORMLARI

REHBERLİK İHTİYAÇ BELİRLEME ANKETİ (RİBA) FORMLARI

 

2019-2020 eğitim öğretim yılı okul rehberlik programlarının hazırlanmasında kullanılmak amacıyla okul öncesi (öğretmen-veli formu), ilkokul (öğrenci-veli-öğretmen formu), ortaokul (öğrenci-veli-öğretmen formu) ve lise (öğrenci-veli-öğretmen formu) kademeleri için hazırlanan Öğrencilerin Rehberlik İhtiyaçlarının Belirlenmesi Anket (RİBA) formları ve sonuç çizelgeleri  Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü (ORGM) tarafından yayınlanmıştır.

Anketlerin uygulanması sürecindeki iş ve işlemlerin yönergeler doğrultusunda yapılması önem taşımaktadır. Veli ve öğrenci anketleri ile sınıf(veli-öğrenci) sonuç çizelgelerinin doldurulmasından sınıf rehber öğretmenleri, okul(veli-öğrenci-öğretmen) sonuç çizelgelerinin doldurulmasından ise okul rehber öğretmenleri sorumludur. Rehber öğretmen bulunmayan okullarımızda ise bu görevler ilgili müdür yardımcısı tarafından yerine getirilmelidir.

Doldurulan formlardan ´Okul Sonuç Çizelgeleri´nin  12 Haziran 2019 tarihine kadar alucra28@meb.gov.tr e-posta adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Yunus Emre mahallesi Kemallı Caddesi No28 Hükümet Konağı Binası Kat4 Alucra / GİRESUN - 0 454 751 32 29 0542 738 05 90

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.